Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

На фінішній прямій (липень – серпень)

Прийом документів починається 14 липня. Не намагайся здати документи у перші ж дні: на кінцевий результат це аж ніяк не вплине .

У багатьох ЗВО на одній спеціальності є кілька спеціалізацій і спільне для всієї спеціалізації держзамовлення. Тому всі, хто подав заяви на цю спеціальність, конкурують між собою. Якщо тобі не байдуже, на якій спеціалізації вчитись, з’ясуй, як після зарахування буде відбуватися розподіл студентів між спеціалізаціями. Якщо у заяві передбачено місце для твого номеру телефону, напиши усі (і стаціонарний, і мобільні): тобі телефонуватимуть, щоб повідомити про твої шанси або навіть про рекомендацію на бюджет.

Ти маєш право одночасно подавати на бюджет до 5 заяв не більше, ніж на 4 спеціальності. Використай усі ці можливості (бажано на спеціальності різного ступеню популярності та з різною кількістю держбюджетних місць). Хто знає, як воно буде у серпні...

Навіть якщо маєш гроші платити за контрактне місце, не поспішай це робити: спробуй спочатку поборотися за бюджетне місце. Ти маєш право подати таку заяву на участь у конкурсі на бюджетне місце, щоб у разі невдачі з бюджетом тебе рекомендували на контрактне місце.

Кожного дня приймальна комісія зобов'язана ввести дані сьогоднішніх вступників до системи “Конкурс”. Тому наступного дня і надалі можеш слідкувати за своїм поточним рейтингом через мережу. Хай тебе не лякають величезні списки вступників на обрану тобою спеціальність: більшість із них подавали документи в кілька вишів та на кілька спеціальностей у кожному, тому після оприлюднення списків рекомендованих ситуація може радикально змінитися. Свої шанси краще оцінювати за допомогою прохідного балу минулих років.

Прийом документів в електронній та паперовій формі закінчується 16 липня о 18.00, а 20 липня приймальні комісії оприлюднюють рейтингові списки вступників з усіх спеціальностей, а також списки тих з них, хто рекомендований на бюджетні місця. Рекомендовані мають не пізніше 23 липня надати оригінали документів до ЗВО, щоб бути зарахованими. Ті, хто не встиг це зробити, втрачають свій шанс.

І останнє. Якщо ти читаєш цей документ, ти, мабуть, думаєш подавати документи до Дніпровської політехніки. Май на увазі, на кафедрі Електропривода спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” відсутні заочна та вечірня форми навчання (вечорами та заочно те сучасне обладнання, яке є в наших лабораторіях, не опанувати). Якщо ти непогано володієш англійською або німецькою, у нас ти зможеш навчатися в англомовній групі та потрапити на стажування до Німеччини. Якщо ти маєш кваліфікацію молодшого спеціаліста відповідного профілю, то, ставши нашим студентом, ти, як і решта студентів, зможеш навчатися на військовій кафедрі та отримати офіцерське звання.


© 2006-2022 Інформація про сайт