Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Пам'ятка вступника
для випускників шкіл, ліцеїв, …

Вступнику, якщо Ви плануєте вступати цього року на спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», то маєте змогу сповістити нас про це, натиснувши кнопку нижче. В результаті Ви матимете оперативне сповіщення про: зміни в правилах прийому, результати олімпіад, профорієнтаційні заходи, результати конкурсу, розташування в загальному рейтингу.
Увага! Попередня реєстрація не скасовує необхідності подачі заяви в електронному вигляді.

Ця пам'ятка допоможе Вам заздалегідь підготувати документи для вступу, полегшити їх подачу та зекономити час. Для вступу на перший курс НТУ «ДП» на спеціальність 141 «Електро­енергетика, електротехніка та електромеханіка» необхідно виконати 4 кроки.

Крок I. Зовнішнє тестування та конкурсний бал

Необхідно скласти національний мультипредметний тест (НМТ) за трьома дисциплінами:

 1. Українська мова (ваговий коефіцієнт 0,3);
 2. Математика (ваговий коефіцієнт 0,5);
 3. Історія України (ваговий коефіцієнт 0,2).

Або мати результати зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) 2019-2021 років.

Ваш конкурсний бал у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» при вступі на спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» формується таким чином:

КБ = (К1*П1 + К2*П2 + К3*П3 + ОУ)*РК*ГК,

де П1, П2, П3 – оцінки зовнішнього незалежного оцінювання з першого, другого та третього предметів ЗНО; ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів НТУ «Дніпровська політехніка» для вступу до нього за шкалою від 0 до 10 балів; К1=0,3; К2=0,5; К3=0,2 – вагові коефіцієнти; РК=1,02 – регіональний коефіцієнт для вишів Дніпра (для Києва – 1,00); ГК=1,02 – галузевий коефіцієнт для нашої спеціальності 141 (тільки для заяв з пріоритетом 1 та 2).

Інформацію про умови та термін проведення зовнішнього тестування можна отримати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua або Дніпропетровського регіонального центру dneprtest.dp.ua (для вступників з Дніпропетровської та Запорізької областей).

Крок II. Підготовка документів

Прийом документів — гаряча пора для приймальної комісії. Внаслідок значної кількості бажаючих та непорозумінь при заповненні документів утворюються великі черги. Щоб максимально спростити процедуру подачі документів собі та працівникам приймальної комісії, підготуйте заздалегідь наступні документи:

 1. заява (зразок 2020 р.);
 2. копії сертифікатів зовнішнього тестування за переліченими вище дисциплінами;
 3. копія паспорта (перша, друга сторінка та остання сторінка зі штампом реєстрації);
 4. копія ідентифікаційного коду (бажано зробити 2 копії);
 5. копія атестату (з додатком) про загальну середню освіту;
 6. копія або оригінал диплому молодшого спеціаліста (з додатком) для осіб, які вступають без сертифікатів ЗНО;
 7. 4 кольорові фотографії 3×4;
 8. військовий білет (приписне свідоцтво).

Мотиваційний лист додається до кожної заяви при її подачі. Особливості складання зазначені в Положення про мотиваційний лист вступника

Є два варіанти заяв:

 1. на участь у конкурсі на бюджетне місце, а також
  на контрактне місце у випадку неотримання бюджетного;
 2. на участь у конкурсі виключно на контрактне місце.

Якщо ви не виключаєте для себе варіант платного навчання, перший з варіантів заяви є найбільш доцільним.

Копії всіх документів можна затвердити нотаріально, але Ви також можете подавати і незатверджені копії, якщо при подачі документів надасте приймальній комісії для затвердження оригінали.

Зразок заповнення заяви вступника

Крок III. Подача документів

У період з 29 липня по 23 серпня тим, хто вступає за результатами НМТ чи сертифікатами ЗНО, необхідно подати заяви в електронному вигляді (ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ). Кожній заяві вступником надається пріоритетний номер (№1 – найвищий). Змінити пріоритет після подання заяв неможливо! Ви можете подати до 5 заяв. Кожний з вишів вносить Ваші дані до Єдиної державної електронної бази освіти (ЄДЕБО).

Вступники, які вступають на скорочену форму навчання, подають заяву в електронному вигляді з 29 липня по 23 серпня.

Дата подачі Вами заяв та документів ніяк не вплине на Ваші шанси бути зарахованими до університету (слід лише встигнути зробити це у зазначені терміни). Приймальна комісія НТУ «ДП» в період вступної кампанії працює без вихідних 7 днів на тиждень з понеділка по неділю з 9:00 до 18:00 (перерва з 12:00 до 13:00). Мешканцям Дніпра краще приїжджати до приймальної комісії у вихідні дні. Хоча комісія у вихідні працює до 16:00, ми радимо Вам приїжджати до обідньої перерви.

Приймальна комісія розташована у 4-му корпусі НТУ «ДП». Під час роботи приймальної комісії вхід до корпусу здійснюється зі сторони просп. Д. Яворницького (просп. К. Маркса) або з внутрішнього двору (між 5‑м та 4‑м корпусами). У дворі прохолодно, є лавки та столи. Після відкриття корпусу (о 9:00), Вам необхідно надати пакет документів до приймальної комісії інституту електроенергетики (знаходиться у підвалі 4 корпусу в аудиторії 12).

Після подачі документів Вам дадуть довідку про прийом документів – зберігайте її до моменту зарахування.

Тим, хто подав заяву на контрактну форму навчання, необхідно звернутися з отриманою довідкою про прийом документів, паспортом та копією ідентифікаційного коду до відділу маркетингу (аудиторія 102 у 10 корпусі), де з Вами буде укладено угоду. Там же Ви будете також проінструктовані щодо оплати.

Крок IV. Спостерігання за рейтингами. Зарахування

29 серпня на сайті vstup.info, на сайті НТУ «ДП», а також на інформаційних дошках у дворі приймальної комісії оприлюднюється рейтинговий список. Вступники, які рекомендовані до зарахування на бюджетні місця, повинні до 18.00 02 вересня надати до приймальної комісії оригінали атестату (з додатком) та сертифікатів НМТ (ЗНО). Якщо Ви не надасте оригінали своєчасно, Ви автоматично вибуваєте зі списку рекомендованих.

05 вересня формується наказ про зарахування на бюджет рекомендованих вступників, які надали оригінали документів.

Рекомендація до зарахування на контрактні місця надається 05 вересня.

Списки тих, хто подав заяви на спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
в НТУ «ДП» (2021 р.):

© 2006-2023 Інформація про сайт