Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Обладнання для студентів
Про проект Попередні сезони Обладнання для школярів Обладнання для студентів коледжів і ПТУ

Стенди для навчання студентів коледжів та ПТУ

Виробник – компанія FESTO (Німеччина).

Навчальний стенд з електропневмоавтоматики FESTO Елементи електропневмоавтоматики FESTO Станції MPS MPS Станція переміщення матеріалів, електрична MPS Станція сортування

MPS Станція переміщення матеріалів, електрична

Призначення

Електрична станція переміщення оснащена універсальним двовісний маніпулятором. Заготовки, які надходять до приймача, виявляються дифузійним оптичним датчиком. У цьому місці маніпулятор захоплює заготовки за допомогою пневматичного захоплювача. В захоплювач вбудований оптичний датчик, який розрізняє «чорні» і «не чорні» заготовки. Згідно з цим критерієм заготовки можуть укладатися на різні скати. Якщо станція комбінується з іншими станціями, можна змінити критерії сортування. Заготовки також можуть укладатися на наступну станцію.

Оснащення

На електричній станції переміщення використовуються промислові компоненти. Електричний лінійний привод з двигуном постійного струму забезпечує швидке позиціонування навіть в проміжній позиції. В якості підйомного циліндра для осі Z використовується лінійний плаский циліндр з опитуванням кінцевих положень. На підйомний циліндр встановлений пневматичний лінійний захоплювач. Оптичний датчик, який вбудований в губку захоплювача, розпізнає заготовки.

Технічні характеристики

 • Робочий тиск 400кПа (4бар)
 • Напруга живлення 24В пост. струму
 • 8 дискретних входів
 • 7 дискретних виходів

MPS Станція сортування

Призначення

Станція сортування розсортовує заготовки на три скати. Заготовки, які надходять, виявляються дифузійним оптичним датчиком на початку стрічкового транспортера. Датчики перед бар'єром розпізнають властивості заготовок (чорний або червоний колір, метал). За допомогою стрілок, які приводяться в дію короткоходовими циліндрами за допомогою механізму зміни напрямку, здійснюється розсортування заготовок на відповідні скати. Оптичний датчик з відбивачем контролює рівень заповнення скатів.

Тема: Розпізнавання матеріалів

Індуктивні і оптичні датчики розпізнають властивості заготовки: колір і матеріал. Короткоходові циліндри зупиняють заготовки на рухомому стрічковому транспортері і розсортовують їх на один з трьох скатів.

Всі модулі і компоненти, що використовуються на цій станції, взяті з комплекту для проектних робіт стрічкових транспортерів, наприклад:

 • стрілки з короткоходовими циліндрами
 • датчики
 • напрямні планки
 • двигун стрічкового транспортера

Станція сортування дуже добре підходить для проектних робіт завдяки своїй модульній конструкції.

Технічні характеристики

 • Робочий тиск 6 бар (600 кПа)
 • Напруга 24 В постійного струму
 • 8 цифрових входів
 • 4 цифрових вихода

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт