Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Попередні сезони
Про проект Попередні сезони Обладнання для школярів Обладнання для студентів коледжів і ПТУ

Що було у попередні сезони

2016

Кафедра електропривода НТУ «Дніпровська політехніка» (тоді ще Національний гірничий університет) уперше представила свою експозицію на технічному фестивалі INTERPIPE TECH FEST

2017

НГУ вперше здійснив прийом до бакалаврату спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» за професійним спрямуванням «Електропривод, мехатроніка та робототехніка».

Кафедра електропривода Національного гірничого університету вперше взяла участь у студентських змаганнях з мехатроніки на фестивалі INTERPIPE TECH FEST. Команда наших студентів (Єрмак Ігор, Курашов Ілля, Лелько Валерій) посіла 1 місце серед студентів технічних університетів.

Команда кафедри електропривода на змаганнях

2018

НТУ «Дніпровська політехніка» виступив співорганізатором змагань з мехатроніки серед школярів та студентів коледжів на фестивалі INTERPIPE TECH FEST. Протягом квітня – червня в лабораторіях кафедри електропривода були проведені майстер-класи та півфінальні змагання, в яких взяли участь 15 команд школярів та 6 команд студентів коледжів.

Майстер-клас в НТУ «Дніпровська політехніка»

Змагання на INTERPIPE TECH FEST

Переможці Mechatronic Battle на фестивалі INTERPIPE TECH FEST: серед учнів шкіл – ліцей №100 (Дніпро), серед коледжів – Дніпровський індустріальний коледж.

Команда Дніпровського індустріального коледжуКоманда ліцею №100

Команда кафедри електропривода (Мельник Андрій, Попов Сергій, Швидько Артем) посіла 2 місце серед університетів.

Команда НТУ «Дніпровська політехніка»

Також Дніпровська політехніка була співорганізатором змагань з мехатроніки (вперше в Україні) на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «World Skills Ukraine 2019» (Київ, листопад), а Сергій Худолій входив до складу журі. У змаганнях узяло участь 16 команд коледжів і ПТУ Дніпропетровської області.

Змагання на World Skills Ukraine 2019Підготовка до World Skills у Дніпрі

2019

Завдяки придбанню компанією Інтерпайп навчальних стендів виробництва FESTO для власного навчального центру Upipe та діючих макетів виробництва Fischertechnik для кафедри електропривода масштаб проекту розширився і отримав назву «Освітньо-тренувальна програма з мехатроніки для школярів і студентів Interpipe Mechatronic Lab». Було передбачено збільшення кількості команд-учасниць та навчальних годин. Для участі в проекті зареєструвалися 42 команди школярів та 36 команд студентів коледжів та ПТУ.


Переможці Mechatronic Battle на фестивалі INTERPIPE TECH FEST в 2019 році: шкільна ліга – КЗО "Гімназія 3" (Дніпро), ліга коледжів та ПТУ – Дніпровський технікум зварювання та електроніки імені Є.О. Патона.

Команда гімназії 3Команда технікуму зварювання та електроніки

Переможці ліги професіоналів: команда заводу Олейна.

Серед переможців двоє колишніх випускники кафедри електропривода НТУ «Дніпровська політехніка» Георгій Лагода та Сергій Ващенко

2020

У Дніпровській політехніці відкрилася друга лабораторія мехатроніки. За підтримки української промислової компанії ІНТЕРПАЙП в Дніпровській політехніці створено другу навчальну лабораторію з мехатроніки, яка оснащена тренажерами німецької компанії FESTO — світового розробника навчального обладнання для шкіл і вузів по всьому світу. Зокрема, на аналогічному обладнанні проходять міжнародні змагання з робітничих професій World Skills.

В цьому сезоні відбулося навчання вчителів шкіл Дніпра та області за програмою Interpipe Mechatronic LAB.

В рамках проєкту для школярів, студентів ПТНЗ, студентів ЗВО, викладачів і всіх зацікавлених мехатронікою проведено два вебінари. Загальна аудиторія вебінарів — понад 1300 учасників.

Змагання за компетенцією мехатроніка в рамках WorldSkills Ukraine відбулися 6-8 жовтня 2020 в НТУ «Дніпровська політехніка». Вперше за всю історію цього конкурсу до програми увійшли змагання і для школярів. Тренування учасників сезону 2020 почалося у звичайному форматі в новій лабораторії з мехатроніки на базі Дніпровської політехніки, але після введення карантинних заходів трансформувалось в онлайн.

Переможці проєкту Interpipe Mechatronic LAB сезону 2020:

 • шкільна ліга – Сурсько-Литовська ЗШ 1-3 ступенів у складі Важинський Ярослав, Іванченко Володимир
 • серед команд профтехосвіти — Дніпровський технікум зварювання та електроніки імені Є.О. Патона у складі Заболотний Максим, Пасічник Руслан, Безносюк Ярослав
 • Сервіси

  Розклад

  Соціальні мережі

  Facebook
  YouTube

  Інформаційне партнерство

  Прес-центр
  Закон про вищу освіту
  © 2006-2024 Інформація про сайт