Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Попередні сезони
Про проект Попередні сезони Обладнання для школярів Обладнання для студентів коледжів і ПТУ

Що було у попередні сезони

2016

Кафедра електропривода НТУ «Дніпровська політехніка» (тоді ще Національний гірничий університет) уперше представила свою експозицію на технічному фестивалі INTERPIPE TECH FEST

2017

НГУ вперше здійснив прийом до бакалаврату спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» за професійним спрямуванням «Електропривод, мехатроніка та робототехніка».

Кафедра електропривода Національного гірничого університету вперше взяла участь у студентських змаганнях з мехатроніки на фестивалі INTERPIPE TECH FEST. Команда наших студентів (Єрмак Ігор, Курашов Ілля, Лелько Валерій) посіла 1 місце серед студентів технічних університетів.

Команда кафедри електропривода на змаганнях

2018

НТУ «Дніпровська політехніка» виступив співорганізатором змагань з мехатроніки серед школярів та студентів коледжів на фестивалі INTERPIPE TECH FEST. Протягом квітня – червня в лабораторіях кафедри електропривода були проведені майстер-класи та півфінальні змагання, в яких взяли участь 15 команд школярів та 6 команд студентів коледжів.

Майстер-клас в НТУ «Дніпровська політехніка»

Змагання на INTERPIPE TECH FEST

Переможці Mechatronic Battle на фестивалі INTERPIPE TECH FEST: серед учнів шкіл – ліцей №100 (Дніпро), серед коледжів – Дніпровський індустріальний коледж.

Команда Дніпровського індустріального коледжуКоманда ліцею №100

Команда кафедри електропривода (Мельник Андрій, Попов Сергій, Швидько Артем) посіла 2 місце серед університетів.

Команда НТУ «Дніпровська політехніка»

Також Дніпровська політехніка була співорганізатором змагань з мехатроніки (вперше в Україні) на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «World Skills Ukraine 2019» (Київ, листопад), а Сергій Худолій входив до складу журі. У змаганнях узяло участь 16 команд коледжів і ПТУ Дніпропетровської області.

Змагання на World Skills Ukraine 2019Підготовка до World Skills у Дніпрі

2019

Завдяки придбанню компанією Інтерпайп навчальних стендів виробництва FESTO для власного навчального центру Upipe та діючих макетів виробництва Fischertechnik для кафедри електропривода масштаб проекту розширився і отримав назву «Освітньо-тренувальна програма з мехатроніки для школярів і студентів Interpipe Mechatronic Lab». Було передбачено збільшення кількості команд-учасниць та навчальних годин. Для участі в проекті зареєструвалися 42 команди школярів та 36 команд студентів коледжів та ПТУ.


Переможці Mechatronic Battle на фестивалі INTERPIPE TECH FEST в 2019 році: шкільна ліга – КЗО "Гімназія 3" (Дніпро), ліга коледжів та ПТУ – Дніпровський технікум зварювання та електроніки імені Є.О. Патона.

Команда гімназії 3Команда технікуму зварювання та електроніки

Переможці ліги професіоналів: команда заводу Олейна.

Серед переможців двоє колишніх випускники кафедри електропривода НТУ «Дніпровська політехніка» Георгій Лагода та Сергій Ващенко
© 2006-2020 Інформація про сайт