Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Interpipe Mechatronic Lab
Про проект Попередні сезони Обладнання для школярів Обладнання для студентів коледжів і ПТУ

Освітньо-тренувальна програма з мехатроніки
для школярів і студентів Interpipe Mechatronic Lab

Про проект

Interpipe Mechatronic Lab щорічно реалізується компанією Інтерпайп та Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка» за підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної адміністрації та Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Мета проекту: популяризація технічних наук (мехатроніки та робототехніки зокрема) серед школярів і студентів коледжів, технікумів та професійно-технічних закладів освіти.

Учасники поділені на дві ліги: шкільну лігу та лігу коледжів і ПТУ. Навчання безкоштовне і відбувається у м. Дніпро. Проїзд до місця навчання та назад — за рахунок учасників. Кожний навчальний заклад виставляє команду з трьох учасників, очолювану куратором від навчального закладу.

Етапи проекту

 • реєстрація;
 • тренування (лютий-травень);
 • відбірковий тур Mechatronic Battle (травень);
 • фінальні змагання Mechatronic Battle на технічному фестивалі INTERPIPE TECH FEST (вересень).

Тренерами виступають викладачі НТУ «Дніпровська політехніка».

Технічний фестиваль INTERPIPE TECH FEST проводиться компанією Інтерпайп з 2016 р. та є найбільшим технічним фестивалем Східної Європи. Протягом двох днів у парку розваг «Лавина» (Дніпро), окрім іншого, відбуваються змагання з мехатроніки серед школярів, студентів коледжів та професіоналів.

Як взяти участь

Початок проекту – в лютому. Навчальні заклади заздалегідь попереджаються про початок чергового сезону. За кілька тижнів до початку відкривається доступ до реєстрації команд за посиланнями для школярів та для студентів коледжів, технікумів, ПТУ. Під час реєстрації вводяться офіційна назва навчального закладу, прізвище, ім’я та по-батькові, телефон, e-mail кожного учасника та куратора команди.

Шкільна ліга

Учасники ліги — учні 8-10 класів шкіл Дніпра та області. Заняття проводяться в лабораторіях кафедри електропривода НТУ «Дніпровська політехніка» (Дніпро, просп. Д. Яворницького, 19) по суботах з 10.00 до 14.00 із перервою на чай з ласощами. Кожна команда протягом тренувального етапу відвідає навчально-тренувальні заняття в політехниці чотири рази з інтервалом 3-4 тижні. Графік занять кожної команди узгоджується з її куратором після реєстрації, і відомий до початку етапу. Вимоги до кваліфікації учасників відсутні (вмотивованість вітається).

Тренінги проводяться з використанням робочих макетів технологічних установок компанії Fischertechnik (Німеччина). Макети керуються контролерами ROBOTICS TXT із програмним забезпеченням ROBO Pro.
Детальніше про обладнання

Тренери ліги

 • Азюковський Олександр Олександрович;
 • Бешта Олександр Олександрович;
 • Бешта Олександр Степанович;
 • Дяченко Григорій Григорович;
 • Яланський Олексій Анатолійович

Ліга коледжів та ПТУ

Учасники ліги — студенти 2-3 курсів Дніпра та області. Заняття проводяться у навчальному центрі Upipe компанії Інтерпайп (Дніпро, вул. Каштанова, 35) по п'ятницях або суботах з 10.00 до 15.00 із перервою на каву/чай з ласощами. Кількість занять для кожної команди – 4. Дати занять узгоджуються з куратором команди після реєстрації.

Тренінги проводяться з використанням навчальних стендів компанії FESTO (Німеччина) та програмованих контролерів компанії Siemens (Німеччина).
Детальніше про обладнання

Тренери ліги

 • Бешта Дмитро Олександрович;
 • Боровик Роман Олексійович;
 • Ткаченко Сергій Миколайович;
 • Худолій Сергій Сергійович

Якщо залишились питання

 • стосовно змісту тренування: Худолій Сергій +380 66 707 06 99, imlab.2019@gmail.com, профіль у Facebook
 • Актуальні новини  JuniorMechatronic

  interpipe.techfest  Сервіси

  Розклад

  Соціальні мережі

  Facebook
  YouTube

  Інформаційне партнерство

  Прес-центр
  Закон про вищу освіту
  © 2006-2024 Інформація про сайт