Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

ЯКЩО НЕ ПОТРАПИВ НА БЮДЖЕТНЕ МІСЦЕ

Навіть якщо ти невисоко оцінюєш свої шанси отримати бюджетне місце, не слід одразу відмовлятися від спроб його отримати. Все одно приймальна комісія розпочне зарахування на контрактні місця лише після того, як заповнить усі бюджетні на даній спеціальності. Нагадаємо, крім того, що на спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» можливе т.зв. «підтягування»: якщо після загальноукраїнського конкурсу будуть заповнені не всі бюджетні місця, на вакантні місця будуть рекомендовані ті вступники, котрі рекомендовані на контракт та уклали угоду з університетом. Тому ти у липні маєш подати заяву, яка передбачає участь у конкурсі на бюджетне місце, а у разі невдачі з бюджетом – і на контрактне місце.

Ти маєш право вступити за контрактом лише на ті спеціальності, на які подав заяви у липні. Якщо після оприлюднення наказу на зарахування на бюджетні місця стало зрозуміло, що не судилося, ти можеш починати оформлювати договір.

  Процедура:
 • прийти до приймальної комісії з оригіналами документів та отримати там розписку про їхню здачу;
 • укласти угоду у відділі маркетингу НТУ «ДП» (корп. 10, кімн. 102, 1 поверх, тел. 0562-47-15-72, факс 0562-47-03-16);
 • сплатити через банк не менше 1/10 вартості контракту;
 • зі своїм примірником договору та квитанцією про сплату повернутися до приймальної комісії, щоб та почала процедуру зарахування.

  Документи, необхідні для укладання договору:
 • розписка про здачу оригіналів;
 • паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Укладати договір доцільно від імені одного з працюючих батьків. Тоді після року навчання з’явиться можливість повернути частину податку на додану вартість. У цьому випадку для укладання договору необхідні паспорт та ідентифікаційний код того з батьків, з яким буде укладатися договір.

Вартість контракту для усіх спеціальностей та форм навчання наведена тут.

Якщо ти вчитимешся добре, матимеш шанс перевестися на бюджетне місце (звичайно, за умови появи вільних місць після відрахування тих, хто вчився за рахунок бюджету). Окрім того, на етапі конкурсного вступу на 5 курс ти разом з усіма випускниками бакалаврату претендуватимеш на бюджетні місця на рівні магістра.

© 2006-2022 Інформація про сайт