Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Навчальний центр компанії VACON

6 грудня 2011 року на базі кафедри електроприводу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» розпочав свою діяльність навчальний центр компанії Vacon (Фінляндія).

Завдання навчального центру - навчання студентів та підвищення кваліфікації фахівців у галузі електротехніки.

Навчальний центр VACON представляє продукцію компанії «VACON» (Фінляндія), яка спеціалізується на розробці, виробництві та впровадженні у виробництво перетворювачів частоти для управління асинхронними двигунами і є одним зі світових лідерів на ринку перетворювальної техніки.

Під час навчання на кафедрі електропривода студенти мають змогу отримати практичні навички у роботі із сучасним обладнанням: оволодіти прийомами, методиками монтажу, налагодження та програмування частотного перетворювача, набути практичного досвіду у виборі перетворювача для конкретної задачі.

Студенти кафедри беруть безпосередню участь у монтажі та налаштуванні обладнання.

Основне обладнання навчального центру - перетворювачі частоти серії NX:

 • Vacon NXL - компактний і функціональний перетворювач частоти потужністю від 0,25 до 30 кВт для застосування в промисловості і комунальному господарстві. Компактна конструкція, різні ступені захисту корпусу, гнучке управління і можливості програмування забезпечують оптимальне рішення для будь-яких умов експлуатації.
 • Vacon NXS - компактні перетворювачі частоти для інтенсивної експлуатації, які випускаються в діапазоні потужностей 0,37-560 кВт і напруг 208-690 В.
 • Vacon NXP - перетворювачі частоти спеціально розроблені для галузей застосування, де потрібно поєднувати високу точність і динаміку управління з великою потужністю і надійністю обладнання.
 • Сервіси

  Розклад

  Соціальні мережі

  Facebook
  YouTube

  Інформаційне партнерство

  Прес-центр
  Закон про вищу освіту
  © 2006-2024 Інформація про сайт