Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Програми для студентів

Студенти нашої кафедри мають можливість взяти участь у міжнародних програмах, розширити свої знання, вдосконалити свої навички та іноземну мову. Навчаючись або проходячи практику за кордоном, студенти знайомляться не тільки з науково технічними досягненнями інших країн, але й з їх культурою та традиціями. На кафедрі електропривода для студентів діють наступні міжнародні програми:

Програма Есслінгенського університету прикладних наук (Німеччина). За цією програмою наші студенти проходять стажування в Есслінгенському університеті прикладних наук. Вони збирають матеріали для своїх наукових або дипломних робіт. При цьому студенти отримують доступ до найсучасного лабораторного обладнання, а також приймають участь в реальних проектах, замовниками яких виступають всесвітньо відомі компанії (Bosch, Mercedes, Siemens…). Робота студента над проектом проходить частково в Україні та частково в Німеччині і може про­дов­жуватись навіть після закінчення п’ятого курсу.


   

Стипендії DAAD надають можливість випускникам та магістрам кафедри навчатися у німецькому державному або державно визнаному ВНЗ на післядипломному курсі або у магістратурі (Aufbaustudium чи Masterprogramm) та отримати ступінь “Diplom“ або “Master”. Стипендія може надаватися і в тому випадку, якщо у Німеччині завершується лише перший або другий рік навчання у магістратурі, а диплом здобувається в університеті своєї країни.


   

Програма Ройтлінгенського університету (Німеччина).
З 2017 р. почалися стажування наших студентів у Ройтлінгенському університеті в галузі автоматизованого електроприводу, мехатроніки, електроніки. Під керівництвом професорів університету вони беруть участь у наукових дослідженнях, що виконуються на замовлення провідних німецьких компаній, знайомляться з сучасним промисловим та лабо­ра­торним обладнанням, програмним забезпеченням.

Програма Вроцлавського технічного університету (Польща). За цією програмою наші студенти другого та третього курсу мають можливість проходити літню виробничу практику у Вроцлаві (2 тижні), протягом якої вони знайомляться з провідними лабораторіями європейського рівня та відвідують провідні промислові підприємства Польщі.

Наші випускники 4 курсу (бакалаври) мають можливість навчатись протягом 2 років у Вроцлавському технічному університеті та отримати диплом магістра Вроцлавського технічного університету. Дисципліни викладаються англійською.

Програма Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з навчання студентів за кордоном. Згідно з цією програмою студенти нашої кафедри отримують можливість навчатись у провідних вищих навчальних закладах Великобританії, США, Німеччини, Франції, Швейцарії та Іспанії.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт