Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Додаткові можливості для навчання

Навчальні центри компаній Schneider Electric (Франція) та
Vacon (Фінляндія)

Навчальні центри всесвітньо відомих електротехнічних компаній Schneider Electric та Vacon створено на нашій кафедрі за кошти цих компаній. Вони оснащені сучасним електрообладнанням і засобами автоматизації та регулярно (фактично щоквартально) поповнюються новинками техніки. Студенти нашої спеціальності мають можливість знайомитись тут із передовими технологіями автоматизованого електро­приводу, брати участь у створенні нових лабораторних стендів, набуваючи практичних навичок монтажу, настроювання та програмування. До речі, уміння настроювати перетворювачі частоти та програмувати логічні контролери належать до основних вимог з боку роботодавців до сучасного інженера-електромеханіка. Ознайомитись з обладнанням навчальних центрів можна за посиланнями: IML1, IML2, а також особисто, з профорієнтаційною екскурсією.

Група з англійською мовою навчання

Щороку починаючи з 2009 р. ми набираємо з першокурсників нашої спеціальності групу з англійською мовою навчання. Близько 70% обсягу спеціальної підготовки викладаються англійською. Для викладання задіяні викладачі 9 кафедр університету. Насамперед серед студентів цієї групи обираються претенденти для програм міжнародних студентських обмінів (див. нижче).

Міжнародні обміни

На кафедрі електроприводу є багато шляхів забезпечення академічної мобільності студентів.

Після першого або другого курсу студенти мають можливість пройти ознайомчу практику на промислових підприємствах Польщі. Організаційну допомогу надає Технічний університет «Вроцлавська політехніка» (http://www.pwr.wroc.pl). Студенти цього університету так само щороку приїздять до України з такою самою метою. Фотозвіт про відвідування нашими студентами Польщі.

Також у Вроцлавській політехніці щоліта провадяться літні школи для студентів та аспірантів на теми, пов’язані з електро­технікою, електро­механікою, енерго­збереженням, відновлюваними джерелами енергії. Умовою участі є знання англійської.

Кафедра веде спільні наукові проекти з німецькими компаніями та технічними університетами. До цих проектів залучені і студенти. Для старшокурсників передбачені стажування у німецьких, австрійських та чеських університетах та стажування в німецьких компаніях компаніях тривалістю від кількох місяців до півроку (знання англійської або німецької є обов’язковим). Серед німецьких компаній-партнерів такі, як Bosch, FESTO, Bauer Gear Motor, HELDELE, Schuler тощо. Студент отримує завдання на виконання певного проекту (серед проектів останніх років були: розробка нових видів синхронних електричних двигунів, інверторів для сонячної та вітроенергетики, електроприводів для пресів, пере­мотувальних агрегатів, запірної трубопровідної арматури тощо). Виконані завдання стають основою дипломних проектів, магістерських робіт, а згодом – і кандидатських дисертацій. Ті з випускників, які лишаються працювати на кафедрі електроприводу, розвивають розпочаті дослідження та продовжують відвідування Німеччини. Перебування фінансується німецькою стороною. Фото, зроблені нашими стажерами, можна переглянути в альбомі.

Студенти нашої спеціальності мають також можливість брати участь у бакалаврських (протягом семестру) та магістерських (тривалістю до 2 років) програмах німецьких університетів. По закінченні магістерської програми студент отримує диплом відповідного німецького університету.

Військова кафедра

Студент НТУ «ДП» (у тому числі і той, хто навчається в групі зі скороченим терміном навчання) може отримати офіцерське звання та військову спеціальність, пов’язану з танковими військами та ремонтом артилерій­ського озброєння, електрообладнання та автоматики бронетанкової техніки. Програма підготовки офіцерів запасу розрахована на 2 роки (два останні курси бакалаврату).

Лінгвістичні центри

У НТУ «Дніпровська політехніка» діють 8 лінгвістичних центрів, де Ви можете удосконалити або вивчити нові іноземні мови:

До викладання в центрах залучено провідних викладачів, а також носіїв мов. Передбачено підготовку до складання тестів та отримання відповідних сертифікатів.

Друга вища освіта

Під час навчання в НТУ «ДП» наші студенти можуть одночасно отримувати другу вищу освіту переважно економічного та ІТ-спрямування. Навчання здійснюється на платних засадах (для студентів НТУ «ДП» передбачені знижки).


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт