Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Програми для аспірантів та співробітників

Аспіранти та співробітники кафедри активно приймають участь у міжнародних проектах – виступають з доповідями на міжнародних конференціях з проблем автоматизованого електроприводу, проходять стажування за кордоном, виконують наукові розробки за замовленням європейських фірм та проводять дослідження в умовах кращих європейських лабораторій.

Добре налагоджені стосунки з Есслінгенським університетом прикладних наук (Німеччина) дають можливість нашим науковцям брати участь у міжнародних наукових проектах та розширити масштаб досліджень. Зібраний матеріал дозволяє написати та захистити дисертаційну роботу.

Вроцлавський технічний університет (Польща), крім можливостей для стажування студентів, надає також можливості науковцям Національного гірничого університету для проведення досліджень на підприємствах Польщі.

Програма Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України зі стажування аспірантів та співробітників за кордоном дає можливість стажуватися та проводити дослідження у провідних вищих навчальних закладах Великобританії, США, Німеччини, Франції, Швейцарії та Іспанії.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт