Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Про вступ до Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»
Чи є в НТУ «ДП» військова кафедра та яка тривалість навчання там?
Так. Тривалість навчання 2 роки.
Чи є в НТУ «ДП» спеціальності, на яких навчання відбувається іноземною мовою?
На жодній зі спеціальностей викладання не відбувається цілком іноземною, проте на професійному спрямуванні «Електропривод, мехатроніка та робототехніка» (спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка») є група, де викладання понад 70% спеціальних предметів ведеться англійською.
Як вступити до групи з викладанням спеціальних предметів англійською (професійне спрямування «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод»)?
Зарахованим на 1 курс треба написати заяву в деканат. Жодних додаткових іспитів або сертифікатів не потрібно.
Де є перелік спеціальностей технікумів та коледжів, випускники яких можуть вступати на професійне спрямування «Електропривод, мехатроніка та робототехніка»?
На це професійне спрямування мають право вступати випускники будь-яких спеціальностей коледжів.
Чи є в НТУ «ДП» на професійному спрямуванні «Електропривод, мехатроніка та робототехніка» заочна форма навчання?
Немає. Проте в НТУ «ДП» на спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» є інші професійні спрямування, де така форма є.
Який прохідний бал був в НТУ «ДП» на професійне спрямування «Електромеханіка» у минулі роки?
для випускників шкіл 123,8 (2015 р.), 129 (2016 р.)
для молодших спеціалістів 579,8 (2015 р.), 457 (2016 р.)
На який курс приймають на професійне спрямування «Електропривод, мехатроніка та робототехніка» випускників технікумів та коледжів?
На 1 курс зі скороченим терміном (навчання в окремій групі за спеціальною програмою, отримання диплому бакалавра через 3 роки);
У яких галузях промисловості працюють випускники професійного спрямування «Електропривод, мехатроніка та робототехніка»?
В усіх галузях промисловості, на транспорті, у комунальному господарстві, в енергетиці, в проектних і сервісних організаціях та підрозділах, у компаніях, які торгують електрообладнанням та засобами автоматизації.
Сертифікати ЗНО з яких предметів потрібні для вступу на спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»?
Українська мова і література, Математика (базовий рівень), Фізика або іноземна мова (за вибором абітурієнта).
Яким чином абітурієнт з дипломом молодшого спеціаліста може вступити на бюджетні місця на спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»?
На перший курс до групи зі скороченим терміном навчання (тривалість навчання до отримання диплому бакалавра 3 роки).
Які можливості міжнародних студентських обмінів для студентів професійного спрямування «Електропривод, мехатроніка та робототехніка»?
Після 2 курсу є можливість поїхати на практику до Польщі (на базі Технічного університету “Вроцлавська політехніка” та низки польських підприємств, тривалість 3 тижні), на 3-5 курсах – на стажування до Німеччини (найчастіше на базі Еслінгенського університету прикладних наук, Ройтлінгенського університету та низки провідних німецьких компаній, тривалість до кількох місяців), а також до Австрії (МонтанУніверситет, м. Леобен) та Чехії (Ліберецький технічний університет).
Як часто оновлюється лабораторне обладнання, яке використовується у навчальному процесі професійного спрямування «Електропривод, мехатроніка та робототехніка»?
На кафедрі електропривода діє два Авторизованих навчальних центри провідних західних електротехнічних компаній ("Шнейдер Електрик", Франція та "Вакон", Фінляндія) з загальною вартістю обладнання понад 0,7 млн. грн. Щороку компанії передають нам новинки своєї продукції (електронні засоби для керування та захисту електричних двигунів, програмовані логічні контролери, датчики). Кафедра також має понад 60 персональних комп’ютерів, парк яких періодично оновлюється.
Який графік роботи приймальної комісії НТУ «ДП»?
Під час вступної кампанії (липень-серпень) приймальна комісія працює БЕЗ ВИХІДНИХ з 9:00 до 18:00 (перерва з 12:00 до 13:00).
Яка програма вступного іспиту зі спеціальності спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» на навчання зі скороченим терміном?
Програму можна завантажити звідси.
Як в НТУ «ДП» відбувається розподіл зарахованих за професійними спрямуваннями однієї спеціальності?
В НТУ «ДП» на деяких спеціальностях абітурієнти, подаючи заяву до приймальної комісії, повідомляють про бажане професійне спрямування обраної спеціальності. Тому після зарахування ті, хто обрав різні професійні спрямування, одразу навчаються в різних групах.

На інших спеціальностях (у тому числі 141) розподіл між професійними спрямуваннями відбувається після 2 курсу, а до цього усі студенти спеціальності вчаться разом.
Як визначається рейтинговий бал випускника школи, що вступає на спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»?
РБ = (БУ • 0,3 + БМ • 0,3 + БФ • 0,3 + БА • 0,08 + ПК • 0,02) • РК • ГК • СК.
БУ – бал ЗНО з української мови і літератури, БМ – бал ЗНО з математики, БФ – бал ЗНО з фізики, БА – середній бал атестата про повну середню освіту за 200-бальною шкалою, ПК – додаткові бали за успішне завершення навчання на підготовчих курсах НТУ «ДП». РК=1,02 – регіональний коефіцієнт для вишів Дніпра; ГК=1,02 – галузевий коефіцієнт для нашої спеціальності 141 (тільки для заяв з пріоритетністю 1 та 2); СК=1,02 – сільський коефіцієнт для абітурієнтів, що зареєстровані у сільській місцевості не менше двох років та здобули там середню освіту.
Як визначається рейтинговий бал випускника коледжу, що вступає на спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»?
РБ = БС + УКР (БС – бал, отриманий на вступному іспиті зі спеціальності, УКР – бал ЗНО з української мови і літератури).
Чи може студент, який навчається в групі зі скороченим терміном навчання, вивчати військову підготовку?
Так.


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт