Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Профорієнтаційні екскурсії

Протягом навчального року (з вересня до червня) проводяться організовані профорієнтаційні екскурсії учнів 11 та 10 класів, а також студентів технікумів (коледжів) споріднених спеціальностей до навчальних лабораторій кафедри електропривода. У програмі екскурсії:

 • презентація університету, правил прийому та спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (до 15 хв.);
 • демонстрація електрообладнання та засобів автоматизації Навчального центру компанії Schneider Electric у дії (до 60 хв.);
 • демонстрація діючих макетів промислових ліній (виробництва компанії Fischertechnik, Німеччина) в лабораторії мехатроніки та робототехніки.
 • Крім того, за домовленістю програма може бути доповнена:

 • екскурсією до геолого-мінералогічного музею НТУ «ДП» (до 30 хв.);
 • відвідуванням інших кафедр та факультетів університету (до 30-60 хв.).
 • Екскурсія безкоштовна. Кількість учасників до 50 осіб.
  Про дату, час та програму екскурсії можна заздалегідь домовитися звернувшись до завідувача кафедри чи на сторінки кафедри в соціальних мережах.

  Щороку у подібних екскурсіях бере участь до 1000 абітурієнтів. У нас уже побували на екскурсіях учні понад 100 шкіл Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей.

  Одинадцятикласники СШ №96 Одинадцятикласники СШ №78 У нас в гостях Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина Детлеф Вольтер Учні 10 класу школи №122 м. Дніпро Учні 11-х класів СШ №78 м. Дніпро Учні старших класів Апостолівського районного ліцею-інтернату (м. Зеленодольськ) Учні старших класів Апостолівського районного ліцею-інтернату (м. Зеленодольськ)

  Сервіси

  Розклад

  Соціальні мережі

  Facebook
  YouTube

  Інформаційне партнерство

  Прес-центр
  Закон про вищу освіту
  © 2006-2023 Інформація про сайт