Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Програма DAAD

Навчання за кордоном, можливо, у зовсім незнайомій для вас країні, завжди є захоплюючим випробуванням. Зміна життєвих обставин принесе вам нові враження та розширить горизонти. Навчання в Німеччині – в центрі Європи – надасть вам незабутній досвід.

Німеччина пропонує численні можливості для навчання та проведення досліджень. Німецькі ВНЗ мають добру репутацію у всьому світі. Вони дають важливі імпульси інноваціям та прогресу, також і на світовому рівні. ВНЗ, забезпечені сучасним обладнанням, пропонують студентам оптимальні умови для успішного навчання.

У вищих навчальних закладах Німеччини навчаються та проводять дослідження близько 250 000 іноземців з усього світу, що становить 12% від всіх студентів в Німеччині. За кількістю українці посідають шосте місце поміж всіх іноземних студентів – на сьогодні до німецьких ВНЗ зараховані 9000 українських студентів.

Мета:

Стипендії надають можливість випускникам та магістрам кафедри навчатися у німецькому державному або державно визнаному ВНЗ на післядипломному курсі або у магістратурі (Aufbaustudium чи Masterprogramm) та отримати ступінь “Diplom“ або “Master”. Стипендія може надаватися і в тому випадку, якщо у Німеччині завершується лише перший або другий рік навчання у магістратурі, а диплом здобувається в університеті своєї країни.

Тривалість стипендії:

Період виплати стипендії залежить від тривалості післядипломного або магістерського курсу або від робочого плану пошукача - він може тривати від 10 до 24 місяців. Рішення про надання стипендії приймається на один рік, при успішному навчанні студента стипендія продовжується після подання відповідної заяви.

Розмір стипендії:

DAAD оплачує щомісячно стипендію у розмірі 750 євро. Стипендія включає також, як правило, плату за медичне страхування в Німеччині. Крім того, DAAD сплачує, як правило, певну суму на проїзд, якщо ці витрати не беруть на себе організації на батьківщині стипендіата або інша сторона. Також можлива додаткова допомога на навчання та проведення досліджень, на оренду житла та перебування членів сім`ї. За необхідності DAAD надає до 500 євро у семестр для оплати навчання (при виборі більш дорогих навчальних програм можна, приміром, додатково подати заяву до Фонду Пінчука на програму Всесвітні студії).

Подробиці програми на сайті DAAD.

© 2006-2022 Інформація про сайт