Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Зеленець Дмитро Євгенович
Закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» у 2010 р.
(група АУ-05)

Національний гірничий університет і кафедру електропривода обрав не випадково. Пішов шляхом батька, з дитинства полюбив електротехніку. Стосовно вибору майбутньої спеціальності ані секунди не сумнівався. І зараз із задоволенням згадую кожен рік, проведений в університеті. Хочу виказати подяку усьому викладацькому складу університету та кафедри електропривода зокрема, за Вашу високу кваліфікацію. Scientia vincere tenebras! (Наукою перемагають темряву).

Після завершення освіти в університеті жодного дня не пройшло, щоб я не продовжував учитися – саме цьому мене навчили на кафедрі електропривода. Інженерна наука багатогранна і цим прекрасна! Використовуючи знання, отримані в університеті, протягом трудової діяльності встиг застосувати їх у царинах створення мехатронних пристроїв, розробки електропроводки літальних апаратів и проектування металургійних заводів. І, запевняю Вас, знаю: в яку сферу діяльності людини я в майбутньому не попаду – ніде не пропаду завдяки тому, що основою моїх успіхів слугує освіта на кафедрі електропривода Національного гірничого університету!


© 2006-2022 Інформація про сайт