Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Вошун Олексій Миколайович
Закінчив Державну гірничу академію України у 1993 р. за спеціальністю «Електропривод і автоматизація промислових установок і технологічних комплексів» (група АУ-88)


Після закінчення вишу я розпочав свою трудову діяльність наладчиком ділянки електропривода Центральної енерголабораторії Орджоникидзевського гірничо-збагачувального комбінату. Закінчив роботу на цьому підприємстві начальником бюро експлуатації відділу головного енергетика.

Професіональні знання, отримані в університеті, та набутий практичний досвід дали мені змогу згодом заснувати підприємство «Науково-виробниче об’єднання «Модекс-привод» («МОДернизація ЕКСкаваторного ПРИВОДа»), генеральним директором якого я працюю з 2000 р. до цього часу.

«НВО «Модекс-привод» спеціалізується на монтажу та пусконалагоджувальних роботах електричного устаткування нових та діючих екскаваторів, а також іншої горничовидобувної техніки.

Для різноманітних задач модернізації головних та допоміжних приводів екскаваторів (Э-2503, ЭКГ-4.6, ЭКГ-5, ЭКГ-8И, ЭКГ-10, ЭКГ-12,5, ЭШ-6/45, ЭШ-10/70, ЭШ-11/70, ЭШ-15/90, ЭШ-20/90, а також роторних комплексів) нашим підприємством розроблені и виготовляються низьковольтні комплектні пристрої шкафного типу екскаваторні НКУ ШЭ. Накопичений багаторічний досвід монтажу, наладки, ремонту та експлуатації електрообладнання екскаваторів.

Замовниками «НВО «Модекс-привод» є гірничовидобувні та металургійні підприємства України. З 2010 р. наше підприємство реалізує свою та послуги на ринку Російської Федерації. У бізнес-рейтингу України ТОВ «НВО «Модекс-привод» входить до десятки кращих підприємств галузі з 2007 по 2012 рік.

У нашій компанії успішно працюють ще два випускники кафедри електропривода: Буровцев Олександр Іванович (група АУ-75) та Железняк Артем Сергійович (група АУ-05).

Сучасні автоматизовані електроприводи приводять до руху механізми та машини в усіх галузях хазяйства країни і є основою їх автоматизації. Тому сфера застосування знань та умінь випускників нашої спеціальності практично не обмежені.


© 2006-2022 Інформація про сайт