Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Ващенко Сергій Михайлович
Закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» у 2015 р. (група ЕМс-12, АУ-14с)

4 листопада 2016 р. був присутній на урочистому заході з нагоди п’ятдесятиріччя кафедри електропривода НГУ. Зустріч сколихнула спогади про дні, проведені у навчальному закладі, якими не можу не поділитися з іншими…

Кафедра електропривода мені сподобалася після першого ж її відвідування під час Дня відкритих дверей. Тоді я був ще студентом 4-го курсу Дніпропетровського машинобудівного коледжу. Мабуть, теплота зустрічі, ті добрі людські стосунки викладачів, що нас зустрічали, і визначили мій вибір, і я зрозумів, що хочу навчатися саме тут.

У наступному навчальному році, вступивши до групи зі скороченим терміном навчання, я вже був студентом кафедри електропривода. З самого початку навчання суттєво відрізнялося від навчання у коледжі. Бо в групі підібралися не випадкові люди, а саме ті, хто мав значний запас знань та велике прагнення до освіти. Саме завдяки цьому колективу студентів я вимушений був не розслаблятися і намагався втриматися в лідерах. Про те, чи вдалося це мені, можуть сказати викладачі, бо їм набагато краще видно усіх нас. У цілому можна сказати, що вмілий розподіл навантаження на всіх студентів, постановка посильних завдань, що ми їх виконували, отримувавши свої перші творчі перемоги, надавало нам наснаги. Ми знали, що вчимось потрібній спеціальності.

Три роки навчання пролетіли непомітно, вчитися було цікаво. Під час навчання я встиг узяти участь у проектах з розробки і створення навчальних стендів, виготовленню плат простого частотного перетворювача на базі мікроконтролерів, брав також участь у розробці печі для індукційної плавки метала та багатьох інших проектах.

Навчання підходило до завершення, і ми, майбутні випускники, уже на останньому курсі почали підшукувати собі майбутню роботу.

Особисто мені отримані теоретичні знання і практичні навички дуже допомогли при працевлаштуванні, проходженні співбесіди. Завдяки величезній праці викладачів кафедри я зміг пройти випробувальний термін та здати кваліфікаційний іспит. Зараз працюю електромеханіком засобів автоматизації на найбільшому заводі з виробництва олії, який випускає продукцію під торговою маркою «Олейна». На базі знань, отриманих в університеті, я швидко зміг освоїти обладнання заводу і з упевненістю приступити до його обслуговування. Моя робота дуже цікава і приносить мне велике задоволення.

Я щиро висловлюю величезну подяку викладачам кафедри за той фундамент, що вони заклали. Спираючись на нього, я можу успішно виконувати будь-які виробничі задачі.

© 2006-2022 Інформація про сайт