Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Ткаченко Антон Вадимович
Закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» у 2014 р. (група ЕМ-09, АУ-13м)


П’ять років свого життя я віддав Національному Гірничому університету, а саме кафедрі електропривода. Ні про що не жалкую!

Мені пощастило опинитися у першій англомовній групі ЕМ-09-3 і, скажу чесно, із самого початку трохи побоювався, як це: профільні предмети англійською? Питання «а може, піти на іншу спеціальність, де стипендію дадуть?» не залишало мене весь перший курс. Я не збрешу, говорячи про те, як складно вчитися на «приводі», а тут ще й англійська… Чи жалкую я про такий вибір? Абсолютно ні.

Роки, проведені в 34-й та 35-й аудиторіях 5-го корпусу запам'ятаються на все життя. Так, саме навчальний центр «Vacon» буду я завжди вважати своєю альма-матер. Тут я проводив увесь свій вільний від занять та консультацій час. Саме у навчальному центрі «Vacon» я вперше застосував отриманні знання на практиці, саме тут під час експериментів були знищені десятки оптопар і транзисторів, саме тут у мене з’явився наставник, якому я вдячний за строгість, вдячний за допомогу і поради.

Для нашого потоку електромеханіків кафедра електропривода – це не просто навчальний корпус інституту електроенергетики. Кафедра електропривода – це «школа життя». Після закінчення цієї школи починаєш цінувати життя, кожну хвилину, кожну секунду намагаєшся підвищити свій ККД на роботі та вдома, намагаєшся застосовувати отримані знання не тільки в електромеханіці, а й у загальному процесі життя.

Я Вдячний кафедрі електропривода і всьому викладацькому складу за те, що зробили мене таким, яким я є зараз.

Починаючи з 5-го курсу я працюю в українській філії французької компанії в області альтернативної енергетики. Починав я працювати на посаді помічника головного інженера і за 2 роки виріс до головного інженера компанії. Доводиться багато працювати, багато чому доводиться вчитись, багато часу проводити за межами України, далеко від рідного дому

Я ні про що не жалкую: ані про вибір, який зробив у 2009 році, ані про час, проведений за партами Національного Гірничого університету. Я гордий від того, що маю право називати себе приводчиком!

© 2006-2022 Інформація про сайт