Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Субботін Дмитро Ігорович
Закінчив Національний гірничий університет у 2009 р. за спеціальністю “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод” (група АУ-04)


Про рідну кафедру та університет лишилися лише теплі спогади. За студентські роки весь навчальний процес, викладацький склад зайняли достойне місце у моїй пам’яті. І сьогодні, через роки після закінчення, я з радістю повертаюся у рідні стіни з різноманітними професіональними питаннями.

Програма навчання на спеціальності та кваліфіковані викладачі кафедри надали насправді глибоке розуміння електропривода як об’єкта у цілому, а як наслідок – і уміння їм керувати. Навчаючи, навчили вчитися, що дає можливість працювати у будь-якій сфері діяльності.

Я знайшов себе у світі комплексної автоматизації. Обіймав посаду керівника відділу автоматизації та механізації технологічних процесів в інжиніринговій компанії. За службовими справами побував на найбільших промислових гігантах, де зустрічав випускників кафедри електропривода на провідних посадах. Зараз працюю у тій самій сфері у Канаді.

Сьогоднішнім і майбутнім студентам раджу серйозно віднестися до профільних дисциплін, оскільки по закінченні вишу випускники опиняться в умовах жорсткої конкуренції, а некваліфіковані інженери нікому не потрібні.


© 2006-2022 Інформація про сайт