Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Прохоров Антон Ігоревич
Закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» у 2008 р.
(група АУ-03-2м)


Вступаючи до Гірничого університету на електротехнічний факультет, я цілеспрямовано обирав інженерну спеціальність, оскільки з дитинства полюбляв техніку. Ще на першому курсі я зрозумів, що не помилився з вибором університету та факультету. Більш того, спеціальність, котру я отримував, ставала все більш затребуваною і популярною на ринку праці.

Запорука успішного навчання будь-якого студента – це хороша базова кафедра, де педагоги зможуть розкрити твої задатки і можливості, де покажуть усі плюси і навіть чарівність твоєї майбутньої професії. Повною мірою цим вимогам відповідає кафедра електропривода.

Кафедра має сильний викладацький склад. Мені випала честь спочатку вчитися у цих людей, а потім і працювати з ними. Тому я можу оцінити усіх співробітників і як студент, і як колега. Маю сказати, що їх відрізняє не лише професіоналізм і компетентність, а й високі людські якості. Молодь завжди відчувала чуйність і турботу з боку старших колег. Підтримка і розуміння – головний девіз викладачів кафедри.

Кафедра електропривода стала для мене другим домом. Бо більшу частину свого часу я, та й не тільки я, а й усі мої одногрупники, проводили саме там, на кафедрі, в нашому славному «підвальчику», як ми його ласкаво називали. З ностальгією пригадаю цей час...

Одним із напрямків роботи нашої кафедри є програма обміну студентами і аспірантами з закордонними вишами. Це дає змогу, побувавши за кордоном, уже на старших курсах підвищити свій рівень знань і в майбутньому успішно конкурувати на ринку праці.

Перед випускниками нашої кафедри відкриваються хороші перспективи, оскільки висококваліфіковані спеціалісти ціняться не лише в Україні, а й за кордоном. Інженерні дипломи наших випускників визнаються в Євросоюзі без необхідності підтвердження знань або переатестації. В Європі та Америці диплом інженера, як у нас, відкриває спеціалісту двері до різних сфер і навіть до інших професій, де їхня технічна освіта є цінною базою для іншої спеціалізації.

Зараз я працюю розробником програмного забезпечення в одній з провідних фірм Німеччини з виробництва інверторів напруги для сонячних електростанцій. Сонячна енергетика – це не зовсім той напрям, котрий я вивчав в alma mater. Проте та фундаментальна система освіти, яка десятиріччями удосконалювалася в нашому університеті, яка визнана у всьому світі, дозволяє мені застосовувати свої знання практично в будь-якій галузі промисловості.

© 2006-2022 Інформація про сайт