Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Ленда Вадим Валерійович
Закінчив Національний гірничий університету 2010 р. за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод»
(група Аур-05-1м)


У процесі навчання в університеті були отримані базові знання з програмування, електроніки, роботи з сучасними логічними контролерами та системами автоматизації, які в подальшому стали для мене вирішальними в пошуку та виборі напрямку роботи.

З 2010 до 2012 р., працюючи молодшим науковим співробітником кафедри електропривода НГУ, поглибив свої знання та тримав практичні навички розробки електронних мікропроцесорних пристроїв. Опанував високорівневе програмування на мовах С/С++, принципи розробки друкованих плат, сучасні програмні пакети для розробників мікропроцесорних систем: P-CAD, Altium Designer, Eagle, Proteus, TI Code Composer, Eclipse, Keil, Solid Works. Були розроблені та впроваджені у виробництво на підприємствах України кілька прототипів мікропроцесорних пристроїв, призначених для збору даних і характеристик електродвигунів великої потужності.

У 2012 – 2014 р.р. працював розробником програмного забезпечення для медичних закладів у компанії ISD (м. Дніпро).

З 2014 року працюю в компаніїIQ2 Development (Neckartenzlingen, Germany). Компанія займається розробкою програмного забезпечення для сучасного промислового протоколу IO-Link, який у близькому майбутньому має стати стандартом серед протоколів параметризації промислових давачів фізичних величин. Даний протокол активно впроваджується світовими лідерами з розробки сенсорної техніки в Німеччині, Японії, США (Siemens, Molex, CKD, Festo, Ifm, Balluf, MTS Sensors, SICK, Rockwell, OMRON).

Розробниками компанії IQ2 Development були написані програмні стеки даного протоколу і допоміжні утиліти, які є інструментами інтеграції стеків протоколів до продуктів клієнтів. Також компанія має кілька своїх апаратних розробок. Це пристрої-майстри протоколу IO-Link, що успішно продаються по усьому світу.

Працюючи в даній компанії, доводилось брати участь як у розробці програмного забезпечення, так і в процесі створення та удосконалення апаратних засобів. Знання і практичні навички, отримані протягом навчання і роботи на кафедрі електропривода НГУ, були незамінними та допомогли зайняти провідні позиції серед розробників компанії.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт