Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Гулій Ігор Олександрович
Закінчив Державну гірничу академію України в 1989 році за спеціальністю «Електропривод та автоматизація промислових установок і технологічних комплексів» (група АУ-92)


Мої враження про університет:

  • НГУ є одним із найпрестижніших вишів з часів його заснування, тому навчатися в ньому - велика честь.
  • Атмосфера навчального процесу завдяки праці висококваліфікованих викладачів завжди викликала захоплення та бажання опановувати науку.
  • З великою вдячністю і повагою слід згадати викладачів нашої кафедри електропривода, які заклали фундамент моїх знань теорії електропривода. Хоча в період мого навчання технічне оснащення лабораторій було ще у багатьох випадках морально застарілим, але при цьому отримані знання досі допомагають реалізувати себе в умовах застосування сучасної перетворювальної та контролерної техніки.
  • Вважаю, що завдяки чітко побудованій навчальній програмі, а також грандіозній праці викладачів, я отримав достатньо високу кваліфікацію інженера-приводчика.
  • З першого дня після закінчення вишу працював за спеціальністю (майстер, старший енергетик Вільногірського гірничо-металургійного комбінату, провідний, згодом головний спеціаліст проектного інституту «Металургавтоматика», головний спеціаліст Санкт-Петербурзької електротехнічної компанії, технічний директор ТОВ «Стандартпроект» тощо).

    З 2010 р. працюю в данській компанії «Данфосс ТОВ» на посаді інженера з застосування приводної техніки Danfoss Power Electronics. Щороку буваю на тренінгах в Данії. Знання електропривода, а також систем автоматизації технологічних процесів дозволяє мені займатися моєю улюбленою справою – проектуванням систем автоматичного керування різноманітними виробничими процесами на базі електропривода.


    © 2006-2022 Інформація про сайт