Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Новини


24.11.2017

Семінар «Відновлювана енергетика та електромобілі» в рамках конкурсу спільних українсько-французьких науково-дослідних проектів

24 листопада в Авторизованому навчальному центрі «Schneider Electric» на кафедрі електроприводу Національного гірничого університету відбувся семінар «Відновлювана енергетика та електромобілі»

Семінар відбувся в рамках конкурсу спільних науково-дослідних проектів «Дніпро-2017», ініційованого МОН України (mon.gov.ua/.../konkurs-spilnix-ukrayinsko-franczuzkix.../) і Міністерством національної освіти, вищої освіти та досліджень Франції (www.campusfrance.org/fr/dnipro...).

З французької сторони учасниками-організаторами семінару виступили проф. Мохамед Бешеріф (Mohamed Becherif) і Хайсам Рамадан (Haitham Ramadan) з Технологічного університету Бельфор-Монбельяра. Участь в семінарі взяли фахівці кафедр електроприводу, відновлювальних джерел енергії, систем електропостачання, а також кафедри технології гірничого машинобудування.

В ході семінару дослідники обговорили розробки в областях відновлюваної енергетики, паливних елементів, електромобілів, силової електроніки, передачі електроенергії, ЗД-прототипування.

Крім того, фахівці НГУ і гості з Франції обговорили спільну роботу щодо подачі заявок на освітні та дослідницькі проекти за програмами Горизонт 2020 і Еразмус. На зустрічі з директором Бізнес-інкубатора Оленою Гарячою були розглянуті шляхи комерціалізації наукових розробок.

Ще про цю подію


01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg


До списку


Матеріали по темі:

© 2006-2022 Інформація про сайт