Dnipro University of Technology — Compliance with the Time

Кириченко Віталій Іванович
професор


Посада: професор.
Вчене звання: професор.
Вчений ступінь: доктор технічних наук.
Тел.: 0562-46-99-22
e-mail: vikirichenko@nmu.org.ua
Кабінет: 7/1102Навчальна робота

Професор Кириченко викладає дисципліни "Мікропроцесорні пристрої", "Моделювання електромеханічних систем" та "Цифрове керування електроприводом".

Наукова діяльність

Основна галузь наукової діяльності - ресурсозбереження у гірничо-металургійному комплексі. Під керівництвом професора Кириченко ведуться роботи за наступними напрямками:

  • інтенсифікація процесів подрібнення в барабанних млинах;
  • програмне керування синхроними двигунами.

Під керівництвом професора Кириченко працюють ? штатних наукових співробітників, ? аспірант, ? асистентів, ? доценти і ? професори, до 10 студентів. За останні 10 років захищено 3 докторські та 2 кондидатські дисертації, у процесі захисту знаходиться кандидатська дисертація, підготовлено до захисту 2 кандидатські дисертації.

За період роботи в НГУ опубліковано 130 наукових робіт, три монографії з проблем ефективного використання енергетичного потенціалу геотехнічних систем, ідентифікації параметрів складних електромеханічних систем при вирішенні задач енерго- та ресурсзбереження, сім авторських свідоцтв, п’ять патентів України, один навчальний посібник, присвячений автоматизованому електроприводу у металургійному виробництві. Завершується робота над трьома монографіями, що узагальнює теоретичний та практичний досвід енергозбереження засобами електропривода, електоромагнітної сумісності.

Біографія

© 2006-2022 Інформація про сайт