Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Чим займаються фахівці з електроприводу, мехатроніки і робототехніки та де вони працюють

Щоб створити сучасний електропривод, мехатронну або робототехнічну систему та грамотно їх експлуатувати, потрібні знання новітніх досягнень електротехніки та машинобудування, промислової електроніки та мікропроцесорної техніки, теорії автоматичного керування, технічних засобів автоматизації та інформаційних технологій. Такі знання мають фахівці професійного спрямування «Електропривод, мехатроніка та робототехніка». Вони створюють нові електроприводи та мехатронні системи, працюючи в конструкторських, наукових та виробничих підрозділах компаній-виробників. Вони розробляють електротехнічну частину нових підприємств, що проектуються в проектних інститутах та підрозділах. На промислових підприємствах вони виконують монтаж електроприводів, їх налагодження, випробування, технічне обслуговування та ремонт. В компаніях-дистриб’юторах вони займаються дослідженням ринку та продажами наукомісткої електротехнічної продукції.

Чим займаються фахівці з електроприводу

Завдяки розповсюдженості автоматизованих електроприводів фахівці цієї спеціальності потрібні всюди: у машинобудуванні та металургії, харчовій та хімічній промисловості, сільському та комунальному господарстві, на транспорті та в енергетиці, на промислових підприємствах та в проектних інститутах, в комерційних структурах.

Наші студенти отримують знання та навички, затребувані на ринку праці: здатність настроювати сучасні перетворювачі частоти і сервоприводи, програмувати програмовані логічні контролери (ПЛК) для систем автоматизації, володіння програмними пакетами для автоматизованого моделювання та проектування (САПР).

Серед типових первинних посад є такі, як інженер-електрик, інженер-електромеханік, енергетик ділянки (цеху), інженер з електрообладнання, майстер, інженер-конструктор, інженер-проектувальник, інженер з налагодження та випробувань, менеджер з електрообладнання тощо.

Кар'єрні досягнення наших випускників: головні інженери (заводи Дніпропрес та Дніпропетровський акумуляторний, низка приватних підприємств), технічний директор Дніпрообленерго, головні енергетики (Дніпропетровський електровозобудівний та Павлоградський молочний завод, Дніпропетровський міськводоканал), директори (Дніпропетровські електричні мережі, Інститут геотехнічної механіки, Дніпропетровський радіоприладобудівний технікум, приватні підприємства «СР ЛТД», «НПП Промелектро», «Промислова комплектація», «Діджітел», «Украгромаш» та ін.), начальник управління палива та енергетики Дніпропетровської облдержадміністрації, академік та член-кореспондент Національної академії наук України, лауреати Державної премії України, проректори, професори та доценти ЗВО України.

Перелік підприємств, де працюють наші випускники




Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт