Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Your SEO optimized title
A Fluid Layout


Junior Mechatronic Battle

Корпорація Інтерпайп та НТУ «Дніпровська політехніка»
запрошують учнів 8-10 класів шкіл міста та області, які цікавляться мехатронікою та робототехнікою, до участі в проекті Junior Mechatronic Battle. Подробиці на techfest.interpipe.biz

Участь безкоштовна.

Реєстрація команди з 3 осіб

• Навчання програмуванню роботів на Mechatronic Hack-Day (травень-червень 2018, безкоштовно)

• Змагання Hackathon for TechFest (червень 2018). Переможець отримає премію 5000 грн.

• Переможці Hackathon for TechFest беруть участь у змаганнях Mechatronic Battle на технічному фестивалі Interpipe TechFest (15-16 вересня 2018)Абітурієнте, якщо Ви плануєте вступати цього року на спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», то маєте змогу сповістити нас про це, натиснувши кнопку нижче. В результаті Ви матимете оперативне сповіщення про: зміни в правилах прийому, результати олімпіад, профорієтаційні заходи, результати конкурсу, розташування в загальному рейтингу. Увага! Попередня реєстрація не скасовує необхідності подачі заяви в електронному вигляді.

Наукова діяльність

Наукова діяльність кафедри ведеться одночасно за кількома напрямками. До наукової роботи активно залучаються і студенти.

Наші партнери

Компанії, в яких працюють наші випускники; компанії, які надають кафедрі лабораторне обладнання; компанії-замовники науково-дослідних робіт.

Галерея

Фотографії історії та сьогодення кафедри

Відео

Відео історії та сьогодення кафедри

Контакти

Контактна інформація кафедри електропривода© 2006-2018 Інформація про сайт