Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Якщо ти вже студент

Поздоровляємо! Ти, мабуть, побачив своє прізвище у списку зарахованих на напрям “Електромеханіка”. Списки студентських груп будуть сформовані та вивішені біля деканату електротехнічного факультету (корп. 1, кімн. 30) приблизно після 25 серпня. Якщо ти вступав на спеціальність “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”, шукай своє прізвище у групі ЕМ-14-1 (випускники шкіл) або ЕМс-14-1 (молодші спеціалісти). Ті, хто зараховані на другий курс, учитимуться в групі ЕМ-13-1. Розклад занять можна подивитися у першому корпусі НГУ (праворуч від головного входу з пр. К.Маркса) або на сайті НГУ (Електротехнічний факультет).

У перший робочий день вересня о 8.00 у внутрішньому дворі університету (між 1-м, 5-м та 10-м корпусами) відбудеться урочисте посвячення у студенти. Там ти познайомишся зі своїми однокашниками та куратором групи (на кшталт класного керівника). На початку вересня ті, хто бажає навчатися в англомовній групі, мають написати про це заяву на ім’я декана і подати її до деканату.

Якщо ти вже досяг призовного віку, довідку для військкомату про зарахування можеш отримати у відділі кадрів НГУ (корп. 1, кімн. 59) після 18 серпня. Не виключено, що військкомат не задовольнить лише той папірець про зарахування, що ти отримав від приймальної комісії.

Ті, кому потрібен гуртожиток, мають знятися з реєстрації та військового обліку на місці попереднього проживання. Жити ви будете у гуртожитку №5 (пр. Гагаріна, 57, тел. 056 744 11 05). Поселення відбувається в останні дні серпня (дату повідомить приймальна комісія). Для поселення мати при собі паспорт, військовий білет (приписне свідоцтво), 1 фотокартку для перепустки.


Скачати цю статтю в форматі pdf (75КБ)


Система Orphus
© 2006-2019 Інформація про сайт