Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Барабан Віктор Вікторович
асистент


Посада: асистент
Тел.: (0562) 46-99-22
E-mail:
Кабінет: 7/1102Навчальна робота

Асистент Барабан проводить лабораторні роботи та практичні заняття за дисциплінами "Теорія електроприводу", "Основи електроприводу", "Моделювання електромеханічних систем", "Планування експерименту", "Засоби автоматизації", "Системи керування електроприводами", "Автоматизація загальнопромислових установок", "Системи фаззі-логіки", "Методи та засоби досліджень", "Вентильний електропривод".

Наукова діяльність

Наукова діяльність присвячена проблемам ресурсо- та енергозбереження в гірничо-металургійному комплексі, розробці енергетичного устаткування і методів керування ним.

Статті:

 • Г.Г. Пивняк, В.І. Кириченко, В.В. Кириченко, В.В. Барабан. Синхронний електропривод нового покоління для підприємств ГМК (227КБ)
 • Науковий керівник: проф. Кириченко В.І.

  Інша діяльність

  Відповідальний за web-сторінку кафедри електропривода.

  Біографія

  Народився в 1986 р. у м. Підгородне. У 2008 році закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю "Системи автоматизації та електропривод загальнопромислових установок". З 2008 по 2011 рік - аспірант кафедри електропривода. З 2011 року працює асистентом кафедри електропривода.  © 2006-2019 Інформація про сайт